GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardinjär 4718652
nr 471 8652
Jardinjär
Jugend [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], längd: 33
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 juni 2007
kl 17:27:31
100 kr
350 kr
300 kr
400 kr